Pracovná pozícia:

Elektrikár

PREJSŤ NA PRACOVNÉ PRÍLEŽITOSTI

Staňte sa jedným z nás

6, 71€ – 7, 57€ / hod. brutto

  • + príplatky za zmenu
  • mzda sa pohybuje od 1 220€ mesačne
  • variabilná zložka až do výšky 230€
  • príplatky podľa zákona (sobota, nedeľa, sviatok, nočné)

V prípade, že vás naša ponuka zaujala a máte záujem pracovať v netradičnom a veľmi zaujímavom FASHION biznise, resp. sa chcete v kariére posunúť ďalej, budeme radi, ak nám pošlete svoj životopis.

Mám záujem o prácu

Náplň práce

  • vykonávať opravy, nastavovanie a preventívnu údržbu elektronických častí výrobných strojov a zariadení ( práčky, sušičky, formovacie stroje, šijacie stroje, potláčacie stroje …),
  • zapájať a skladať nové výrobné stroje a zariadenia (elektronické časti),
  • vykonávať revízie strojových zariadení,
  • pracovať s technickou dokumentáciou,
  • pracovať s elektronickými meracími prístrojmi,
  • práca je v dvojzmennej prevádzke.

Požiadavky

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou, odbor elektrotechnik,
  • nadstavbové vyššie odborné vzdelanie, odbor elektromechanik.
  • Podmienkou je osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na tech. zariadeniach elektrických podľa §22, vyhlášky č. 508/2009 Z.z. a 3 roky praxe v opravách výrobných strojov a zariadení.

Ostatné požiadavky

Jazykové znalosti (a/alebo)

  • Nemecký jazyk – mierne pokročilý
  • Anglický jazyk – mierne pokročilý

Máte záujem o pracovnú pozíciu?

Napíšte svoje meno, telefonický kontakt, prípadne e-mailovú adresu.
My vás budeme kontaktovať.

Odporučte pracovnú príležitosť svojmu známemu.