Pracovná pozícia:

Mechanik pletiarenských strojov

PREJSŤ NA PRACOVNÉ PRÍLEŽITOSTI

Staňte sa jedným z nás

„Vo FALKE som začal ako žiak duálneho vzdelávania pred 4 rokmi. Veľa som sa tu naučil a odborne rastiem aj vďaka skvelým kolegom a tréningom, ktoré tu môžem absolvovať. Neboj sa toho, že nemáš skúsenosti, spolu to zvládneme. Podaj si žiadosť, teším sa na teba!“

Samo, 19 rokov

6,67 – 7,53€/hod. brutto v závislosti od skúseností

  • + príplatky za zmenu
  • Mesačná variabilná odmena 330€

V prípade, že vás naša ponuka zaujala a máte záujem pracovať v netradičnom a veľmi zaujímavom FASHION biznise, resp. sa chcete v kariére posunúť ďalej, budeme radi, ak nám pošlete svoj životopis.

Mám záujem o prácu

Náplň práce

  • Servis, údržba pletiacích strojov.
  • Monitorovanie mechanickej funkčnosti a technická obsluha 40 – 60 pletacích strojov v kooperácii s troma operátormi pletacích strojov.
  • Predchádzanie poruchám, identifikovanie príčin problémov a ich následná oprava.
  • Údržba, preventívna údržba a pravidelná kontrola strojov po mechanickej stránke.
  • Práca s novými technológiami: stroje riadené softwarmi, automatické pletacie stroje…
  • Vedenie záznamov o údržbe.
  • Čistenie a nastavovanie určených častí strojov.
  • Dohľad nad kvalitou.
  • Odborný priestor podieľať sa na vývoji a zlepšovaní procesov.

Požiadavky

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou a vyššie.
  • Prax v oprave rotačných pletiarenských strojov výhodou.
  • Prax v oprave výrobných strojov a zariadení výhodou.
  • Pozícia má vlastný zaúčací program.
  • Ochota pracovať v 4 zmennej prevádzke (2 dni ráno, poobede, večer a 2 dni voľno). Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav.

Ostatné požiadavky

  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • trpezlivosť
  • lojálnosť

Máte záujem o pracovnú pozíciu?

Napíšte svoje meno, telefonický kontakt, prípadne e-mailovú adresu.
My vás budeme kontaktovať.

Odporučte pracovnú príležitosť svojmu známemu.