Pracovná pozícia:

Operátor skladu

PREJSŤ NA PRACOVNÉ PRÍLEŽITOSTI

Staňte sa jedným z nás

„Práca v sklade bola pre mňa obrovskou príležitosťou. Mám rád prácu v pohybe a dynamike, preto mi to vyhovuje. Ak je to u teba rovnaké, podaj si žiadosť, rád sa s tebou stretnem!“

Mykyta, 20 rokov

5,15€/hod. brutto

+ príplatky za zmenu
Mesačná variabilná odmena 130€.
Spolu až do 1 120€.

V prípade, že vás naša ponuka zaujala a máte záujem pracovať v netradičnom a veľmi zaujímavom FASHION biznise, resp. sa chcete v kariére posunúť ďalej, budeme radi, ak nám pošlete svoj životopis.

Mám záujem o prácu

Náplň práce

  • Prijímanie, vydávanie, vychystávanie materiálových a tovarových zásob do skladu – priadze a hotové textilné výrobky.
  • Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
  • Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
  • Vedenie evidencie skladových zásob.
  • Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest.
  • Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt.
  • Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
  • Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

Požiadavky

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou najlepšie technického alebo logistického smeru.
  • Prax vo výrobnej spoločnosti aspoň 2 roky, prípadne na podobnej pozícii.
  • Ochota pracovať v 4 zmennej prevádzke (2 dni ráno, poobede, večer a 2 dni voľno). Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav.

Ostatné požiadavky

  • časová flexibilita
  • ochota učiť sa
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • zmysel pre poriadok

Máte záujem o pracovnú pozíciu?

Napíšte svoje meno, telefonický kontakt, prípadne e-mailovú adresu.
My vás budeme kontaktovať.

Odporučte pracovnú príležitosť svojmu známemu.