Pracovná pozícia:

Pracujúci supervízor

PREJSŤ NA PRACOVNÉ PRÍLEŽITOSTI

Staňte sa jedným z nás

„Práca supervízora si vyžaduje flexibilitu a zodpovednosť. Aj preto tu môžem byť sám sebou. Hľadám kolegu, budeš to ty?“

Jaro, 45 rokov

800€ mesačne brutto

+ príplatky za zmenu
Mesačná variabilná odmena 130€

V prípade, že vás naša ponuka zaujala a máte záujem pracovať v netradičnom a veľmi zaujímavom FASHION biznise, resp. sa chcete v kariére posunúť ďalej, budeme radi, ak nám pošlete svoj životopis.

Mám záujem o prácu

Náplň práce

  • Tvorba receptúr a namiešavanie silikónov potrebných pre operátorov na potlač tovarov.
  • Aktualizovanie pracovných postupov v prípade zmeny výrobného procesu.
  • Zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu.
  • Zaúčanie nových pracovníkov.
  • Supervízovanie pracovníkov na danom úseku.

Požiadavky

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou najlepšie technického smeru.
  • Prax vo výrobnej spoločnosti aspoň 2 roky.
  • Skúsenosti s riadením malého výrobného tímu výhodou.
  • Práca je v dvojzmennej prevádzke (týždeň ráno, poobede, po – pia) sezónne na 3 zmeny./span>

Ostatné požiadavky

  • technické myslenie
  • farbocit
  • organizačná schopnosť
  • schopnosť riešiť problémy
  • komunikatívnosť
  • lojalita

Máte záujem o pracovnú pozíciu?

Napíšte svoje meno, telefonický kontakt, prípadne e-mailovú adresu.
My vás budeme kontaktovať.

Odporučte pracovnú príležitosť svojmu známemu.