Pracovná pozícia:

Špecialista pre obsluhu pletacieho stroja

PREJSŤ NA PRACOVNÉ PRÍLEŽITOSTI

Staňte sa jedným z nás

„Vo FALKE pracujem už 37 rokov. Práca pletiarky ma veľmi baví, pretože je veľmi rôznorodá. Ak máš rád/a prácu v pohybe, daj nám o sebe vedieť!“

Janka, 54 rokov

6,02€ – 6,34€ / hod. brutto v závislosti od skúseností

  • + príplatky za zmenu
  • Mesačná variabilná odmena 280€
  • Spolu až do 1 380€

V prípade, že vás naša ponuka zaujala a máte záujem pracovať v netradičnom a veľmi zaujímavom FASHION biznise, resp. sa chcete v kariére posunúť ďalej, budeme radi, ak nám pošlete svoj životopis.

Mám záujem o prácu

Náplň práce

  • Dohľad nad činnosťou dvadsiatich pletacích strojov.
  • Dolaďovanie a nastavovanie strojov tak, aby nedochádzalo ku kvalitatívnym defektom.
  • Vykonávanie drobných nastavení a výmen (ihly, nite, cievky…).
  • Priebežná kontrola vlastnej kvality.

Požiadavky

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou.
  • Prax vo výrobnej spoločnosti aspoň 2 roky.
  • Práca je v 4-zmennej prevádzke (2 dni ráno, poobede, večer a 2 dni voľno).
  • Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav.

Ostatné požiadavky

  • zodpovednosť
  • manuálna zručnosť
  • precíznosť
  • rýchle pracovné tempo

Máte záujem o pracovnú pozíciu?

Napíšte svoje meno, telefonický kontakt, prípadne e-mailovú adresu.
My vás budeme kontaktovať.

Odporučte pracovnú príležitosť svojmu známemu.